Get a site

perkins engin

پرکینز

شرکت پرکینز

پرکینز  (Perkins Engines) شرکت صنایع سنگین بریتانیایی است، که در سال ۱۹۳۲ تأسیس شد و امروزه در زمینه ارائه خدمات طراحی و تولید موتورهای درون‌سوز و فناوری‌های مرتبط با آن فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی شرکت پرکینز ، در ایستفیلد، پیتربورو، بریتانیا قرار دارد. شرکت پرکینز  به عنوان زیر مجموعه‌ای از شرکت کاترپیلار انواع موتورهای دیزل صنعتی، کشاورزی، عمرانی و تولید توان را تولید می‌کند.

فرانک پرکینز  در ۷ ژوئن ۱۹۳۲ شرکت شخصی خود با همکاری دوست خود چاپمن بعنوان مدیر فنی، تاسیس کرد. هر دو آنها به پتانسیل خفته موتورهای دیزل ایمان داشتند. آنها شروع به ساخت اولین دیزل خود به نام VIXEN کردند.

کمپانی پرکینز  از سال ۱۹۷۰ به عنوان تامین کننده اصلی موتورهای دیزل کمپانی CATERPILLAR  آمریکا بوده است. شرکت Perkins  انگلستان در ادامه فعالیت هایش از سال ۱۹۸۰ به طور رسمی به عنوان همکار CAT در حال فعالیت است. این دو شرکت با ادغام در یکدیگر سیاست تقسیم بازار را برای هم افزایی بیشتر و حضوری قدرتمندتر در سراسر دنیا در پیش گرفته اند. کمپانی کاترپیلار و پرکینز  برخی از رده محصولات را برای یکدیگر تولید می نمایند.

تولیدات شرکت پرکینز

این کمپانی در حال حاضر طیف وسیعی از بازار موتورهای دیزل ، بخصوص موتورهای دیزل سریع تر را در دست دارد. کمپانی پرکینز  موتورهای دیزل که در اتومبیل های سواری نیز کاربرد دارد را هم در دستور فروش خود دارد.

این شرکت برای اکثر زمینه های مختلف صنعتی اعم از راه سازی, کشاورزی, دریایی و الکتریکی موتور دارد:

•          موتور دیزل پرکینز  جهت تجهیزات صنعتی و راه سازی: جهت نصب بر روی ماشین آلات صنعتی همچون لودرها، لیفتراک ها، ماشین آلات خردکن و سایر ماشین آلات سنگین استفاده می گردند.

•          موتور دیزل پرکینز جهت تجهیزات کشاورزی

•          موتور دیزل پرکینز جهت تجهیزات دریایی جهت تامین توان کشتی ها و قایقهای تفریحی تولید و استفاده می گردند.

•          موتور دیزل پرکینز جهت تجهیزات الکتریکی : این دیزل ها صرفاً جهت تولید دیزل ژنراتورها استفاده می گردند. شاید مهمترین ویژگی این موتورها در صنعت دیزل ژنراتور، دور ثابت آنها می باشد. البته موتورهای گاز سوز که جهت تولید ژنراتور گازسوز استفاده می شوند نیز در این گروه (تولید توان) قرار دارند.

موتور دیزلی پرکینز

اولین تست موتور دیزل پس از مدت کمی از تاسیس در سال 1932 انجام شد. این موتور دیزل با استفاده از هندل روشن و شروع به کار می کرد. البته این موتور دیزل از در پوشه های احتراقی که در کوره ذغال کک گرم می شد کمک گرفته بود.

آنها توانستند موتور خود را با موفقیت روشن و به میزان 4000 دور در دقیقه برسانند. این موتور در آن زمان فاقد سیستم گاورنر جهت تنظیم دور بود. بدین ترتیب اولین موتور دیزل پرکینز  در سال 1932 متولد گردید.

پس از آن در سال 1937 موتور جدید P6 شش ماه بعد از اولین امتحان به عنوان نمونه اولیه تولید شد. انقلابی که موتور دیزل P6 پرکینز  در صنعت دیزل ایجاد کرد آنها را به عنوان یک عضو جدید بازار دیزل معرفی نمود.

در سال 1938 موتورهای LYNX ، WOLF و LEO PARD 1,2 در صنایع و ماشین آلات مختلف صنعتی، دریایی و کشاورزی و در بیش از 650 کاربری مختلف استفاده می شد. فرانک پرکینز  زمینی را در East field برای رسیدن به آنچه دورنمای ذهنی خود به عنوان رهبر بازار دیزل داشت تهیه کرد. از آن پس پرکینز  به سرعت دوران تحول برای رسیدن به عنوان تامین کننده اصلی موتورهای دیزل در سرار جهان آغاز نمود.

دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتور (Diesel Generator)، یا مولد دیزل به ترکیبی از موتور دیزل، ژنراتور و انواع متعلقات فرعی از قبیل شاسی، اطاقک پوشاننده جهت محافظت و کاهش صدا، سیستم‌های کنترل، قطع کننده‌های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سیستم استارت اتومات و غیره که به منظور تولید برق استفاده می‌شود، می‌گویند. هدف از این ترکیب تولید الکتریسیته یا همان برق از سوخت دیزل (گازوئیل) است. به این معنی که این دستگاه نیروی مکانیکی حاصل از سوخت دیزل توسط موتور را به ژنراتور انتقال داده و در خروجی جریان برق را به ما می دهد.

یکی از کاربری های عمده موتورهای دیزل پرکینز  تولید موتور های دیزل تخصصی جهت کاربری تولید برق یا همان دیزل ژنراتور (Power Generation) می باشد. دیزل ژنراتورهای پرکینز  به دلیل تمرکز بر ماهیت تولید توان قابلیت های بسیار خوبی را در شرایط مختلف بارگیری از خود نشان می دهند. این قابلیت ها سبب برتری کامل دیزل ژنراتور های پرکینز  را در مقایسه با بسیاری از برندهای جا افتاده (که گاهاً از صنعت ماشین سازی و … ) وارد بخش تولید مولد دیزل شده اند، گردیده است.

دیزل ژنراتور پرکینز  در رده تولید توان یا همان دیزل ژنراتورها (Power Generation) شامل سری های زیر می باشد :

فروش قطعات موتور پرکینز

شرکت آذران پیشرو صنعت با فعاليت در زمينه تامين و فروش موتورهای پرکینز   و تامین قطعات یدکی آنها، از جمله مولدهای برق ديزلی ( دیزل ژنراتور )، موتورهای دیزل پرکینز   Perkins استفاده شده در انواع ماشین آلات صنعتی از جمله لیفتراک، تراکتور و سایر ماشین آلات دیزلی مطابق با استانداردهای جهانی و با هدف ارائه هر چه بهتر خدمات و محصولات همگام با تکنولوژی روز و توليدکنندگان معتبر دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز سراسر دنیا و با بکارگيری کادری مجرب متشکل از مهندسين و تکنسين های متخصص و با تجربه، از سال 1390 در خدمت صنايع کوچک و بزرگ کشور می باشد.

این شرکت مفتخر است که همواره با ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش به مشتریان محترم، و تلاش روز افزون در جهت حفظ رضایتمندی و اعتماد، توانسته است بر تعداد کاربران و مصرف کنندگان محصولات این شرکت افزوده و با یاری خداوند متعال و تحقق بخشیدن به اهداف بلند مدت پاسخ گوی حسن اعتماد شما مشتریان ارجمند باشد.

در جهت رفاه حال مشتریان گرامی مجموعه کاملی از قطعات و لوازم یدکی موتورهای صنعتی از جمله لیفتراک و ماشین آلات کشاورزی و دستگاه های راه سازی و ساختمانی از قبیل بیل بکهو، بابکت و ژنراتورهای دیزل در تیپ های سری 400 ، سری 700 ، سری 800 ، سری 1000 ، سری 1100 ، سری 1300، سری 2000 و سری 3000 و 4000  قابل عرضه می باشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره های مندرج در صفحه تماس با ما ، با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.