Get a site

بست چنگالی

بست چنگالی

بست چنگالی

بست چنگالی گالوانیزه یکی از متعلقات پر مصرف در سیستم گالوانیزه کشی در پروژه های عمرانی و ساختمانی می باشد و به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد تولید می گردد. این نوع بست که از جنس گالوانیزه بوده و همانطور که از اسم آن مشخص می باشد پایه های آن به حالت چنگکی داخل ریل چفت و روی ریل بسته می شود و کابل و یا لوله ی هم سایز داخل بست متصل شده به ریل وارد می شود سپس توسط پیچ ریگلاژ بالای بست محکم می گردد. بست های چنگالی با گیره ای که در قسمت زیرین خود دارند موجب می شوند تا بست چنگکی به ریل قلاب شوند.

http://azaranps.com/wp-content/uploads/2020/03/بست-چنگالی-لوله.jpg

بست‌های چنگالی همچون انواع بست‌ها در ابعاد استاندارد تولید می‌شوند. انتخاب بست‌هایی با قطر بیش از مقدار مورد نیاز، به دلیل امکان انباشت گرد و خاک و مواد خارجی در اطراف لوله‌ها و کابل‌ها، احتمال آسیب‌دیدگی و بروز سانحه را افزایش خواهد داد.

سیستم اتصالی بست چنگالی برق به این صورت است که ابتدا ریل چنگالی بر روی سطح مورد نظر (دیوار یا سقف) نصب شده و سپس بست‌ها بر روی ریل نصب می‌شوند. این سبک اتصال نوعی یکپارچگی در سیستم اتصالی پدید می‌آورد که به شرط انتخاب بست و ریل با ابعاد و جنس مناسب، ایمنی تأسیسات برقی مهار شده به این شیوه را تا حدود زیادی تضمین خواهد کرد.

http://azaranps.com/wp-content/uploads/2020/03/oil30.jpg

مزیت های ریل و بست چنگالی

یکی از مهمترین مزیت های ریل و بست چنگالی این است که امکان دسترسی به کابل ها را به سهولت امکان پذیر می کند. ریل ها از جنس ورق گالوانیزه و در دو نوع سرد و گرم و معمولا به طول شاخه های 1متری قابل عرضه می باشند.

http://azaranps.com/wp-content/uploads/2020/03/بست-چنگالی.jpg

سایز بست چنگالی گالوانیزه برق:

نقش شرایط محیطی در انتخاب بست چنگالی برق

امروز بست‌ها با مواد مختلفی ساخته می‌شوند. متناسب با شرایط محیطی، احتمال وجود سیالات خورنده و نیز متوسط دمای کابل‌ها و لوله‌ها بست مناسب انتخاب می‌شود. بست چنگالی گالوانیزه بهترین انتخاب‌ در محیط‌های خورنده و حساس محسوب می‌شود. در صورت حساسیت کمتر پروژه می‌توان با مشاوره با کارشناس، بست مناسب را انتخاب کرد.

فروش ریل و بست چنگالی برق

شرکت آریا صنعت ایرانیان با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب در زمینه خدمات مهندسی و تأمين كالاي مورد نياز صنايع نفت، گاز و پتروشيمي و کاخانجات تولیدی در راستای قطعات و تجهیزات مربوط به تجهیزات برق ساختمان و اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را از سال 1390 با قرار گرفتن در لیست تامین کنندگان واحدهای صنعتی به صورت رسمی آغاز نموده است. این مجموعه مفتخر است که توانسته با همکاری مستقیم شرکتهای تولیدی داخلی و خارجی و حذف واسطه تجهیزات و قطعات مربوط به این صنف را تامین نماید. در این راستا فروش انواع بست چنگالی برق در برنامه کاری خود قرار داده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت فروش بست چنگالی برق میتوانید با کارشناسان آریا صنعت ایرانیان در ارتباط باشید.

http://azaranps.com/wp-content/uploads/2020/03/بست-چنگالی-کابل.jpg